• Xhesika Polo
  December 20, 2017  /  Aurel thellimi

  MUZIKA: Marko Polo TEKSTI: Endrit Mumajesi KENDON: Xhesika Polo   Perjete Ti, Shko më ngadal Të t’shoh dhe pak Veç pak Unë Premtoj s’do qaj Veten do mbaj Do mbaj Je ti ai që ndjej Ai që ndjej Je ti E di do kem veç natë Unë pa ty pranë Zëre se s’jam (Ref) Jo […]

  Lexo më shumë
 • Voltan Prodani
  December 20, 2017  /  Voltan Prodani

  https://www.youtube.com/watch?v=voAqWARMVSg

  Muzika: Voltan Prodani Teksti:Zhuljana Jorganxhi Kendon: Voltan Prodani   E PAMUNDUR! Sot miku im u bë trishtimi dhe botën ndarë e shoh ne sy… Zemren time… se kuptove Ishe ti….vete rritmi i saj. Ti ngrite thjesht… një fole sot iken dhe……… bosh e le. A mos Ndoshta, të kam humbur, te kam humbur…. Në zemrën […]

  Lexo më shumë
 • Tiri Gjoci
  December 20, 2017  /  Tiri Gjoci

  https://www.youtube.com/watch?v=VuqBTETXx3I

  MUZIKA: Enis Mullai TEKSTI: Tiri Gjoci KENDON: Tiri Gjoci   ORË E NDALUR   Në dhomën time dielli zbret Sot jo nuk e ndjej dorën që troket Në mur varur rri ky shalli yt E gjithçka e jotja është aty si një pikturë në syrin tim Koha ndal , k’të çast ma fal Orë e […]

  Lexo më shumë

Shfaq më shumë