• Kreu
  • / Arkivë për Shkurt, 2017

Muaji: Shkurt 2017

lindita-halimi-eurovision

Linda Halimi mes fansave në Tiranë

Shkruar nganë21 Shkurt 2017

Një pasdite ndryshe ishte kjo e së hënës për të rinjtë shqiptarë dhe kosovarë që prej vitesh ndjekin çdo gjë që ka lidhje me festivalin europian të këngës, Eurovision. Ata patën mundësi të takoheshin nga afër me fituesen e edicionit të 55-të të festivalit të këngës në RTSH, Lindita Halimi, e cila me këngën e […]

Lexo më shumë